פורטל מידע לתחומי הכלכלה והפיננסיים
חדשות ועדכונים מהעולם הכלכלי פיננסי

אמיר יקותיאל מאפשר להתחיל מחדש כשהילדים עוזבים

ילדים שעוזבים את הקן הם חלק מתהליך טבעי של גדילה והתפתחות. הם חיו איתכם שנים, ספגו את החינוך והערכים שהנחלתם להם. לקחו עימם סל של חוויות ילדות וזכרונות מבית אמא, ופתחו בדרך חדשה. הבעיה היחידה כאן, היא שאתם נשארתם מאחור.

הילדים התחילו בתהליך של סלילת הדרך העצמאית שלהם בחיים, בעוד אתם נשארתם עם חלל ריק. פתאום הבית הגדול בו העברתם את עשרים השנים האחרונות נראה קר ומנוכר. חדרי הילדים ריקים, הבית שקט וכבר אין לכם במי לטפל. אתם רק באמצע החיים שלכם, אך עזיבת הילדים משאירה תחושה של סוף. אנשים רבים בגילאי 50 פלוס חווים את המצוקה הזאת בדיוק.

מצד אחד הבדידות ותחושת העגמומיות של לגור בבית גדול מלא בזכרונות, מצד שני עדיין רחוקים מהפנסיה ומגיל הזהב. יזם הבניה אמיר יקותיאל ראה את המצב והחליט לייבא לארץ את הרעיון שכמובן כבר מזמן תפס בארה"ב – בנייני דיור המיועדים לגילאי 50-65 בלבד.

 

מה היתרונות בלגור במתחם דיור לפי המודל של אמיר יקותיאל?

בגדול הפתרון של עו"ד אמיר יקותיאל מאפשר לבני 50 פלוס להתחיל לחיות מחדש. לאחר שסגרו את פרק גידול הילדים בחייהם, הם יכולים להתחיל פרק חדש ומרגש בחיים. בגיל הזה רוב האנשים כבר לא נלחמים לסגור את החודש, אלא הגיעו כבר למצב שהם מבוססים כלכלית. מצד שני הם כבר לא צריכים לדאוג לטפל בילדים ולהוציא כספים רבים על גידולם, דבר שמאפשר להם רמת חיים גבוהה ונוחה.

אמיר יקותיאל

זה בדיוק הזמן להתמקד בעסקים ובהנאות החיים. יש לכם מספיק כסף לעשות מה שאתם רוצים, וכבר אין לכם שום הגבלות. הכל פתוח ואפשרי מבחינתכם. כך שהמעבר לבנייני דיור המיועדים לגילאי 50 פלוס, הוא צעד טבעי בתהליך. צעד זה מאפשר לכם להיות בסביבת אנשים שנמצאים פחות או יותר במצב שלכם. זהו פתרון מצויין כדי לצאת מהבדידות של הבית הגדול שטומן בתוכו את העבר, ומעבר לבניין חדיש המאכלס דיירים הנמצאים במצב כלכלי, חברתי ומשפחתי דומה.

לסיכום, היזם אמיר יקותיאל ראה את המצוקה בה שרויים בני ה50 פלוס, והחליט למצוא מענה לבעיה. כמו שקמו לאחרונה בנייני מגורים המיועדים לרופאים בלבד או לעורכי דין בלבד, אין סיבה שלא להקים בניין לבני 50 פלוס בלבד. פתרון דיור זה מאפשר לפלח האוכלוסיה הזאת להיות בסביבת אנשים הנמצאים במצב דומה לשלהם.

תחומי העניין דומים, הבעיות דומות ולכן השפה המשותפת בין הדיירים תהווה פתרון מוצלח לבדידות של כל אחד מהם בנפרד. אין ספק שלא נעים להשאר לגור בבית גדול כשכל הילדים כבר עזבו. התחושה שסיימתם פרק בחייכם אך לא ברור מה הפרק הבא, מביאה עימה דיכדוך ובדידות. פתרון הדיור שמציע אמיר יקותיאל, מספק מענה בדיוק למצוקה הזאת. המעבר מאפשר לצאת מהעבר ולהתחיל פרק חדש ומרגש בחייכם.