פורטל מידע לתחומי הכלכלה והפיננסיים
חדשות ועדכונים מהעולם הכלכלי פיננסי

מהו ביטוח רפואי לעסקים?

בשונה מחברות ביטוח אחרות המתאימות פוליסות ביטוח לצורכי העסק במקרים של נזקים, תאונות אישיות, ביטוח לציוד הנרכש על ידי העסק בהתאם לענף שבו הוא שוחה ועוד, חברת דיוידשילד בחרה לענות על צורך של חברות, ארגונים ועסקים רבים השולחים את עובדיהם לעבוד בחו״ל במתכונת רילוקיישן.

בין אם המעבר הוא לארה״ב, אירופה, המזרח או מדינות העולם השלישי חברת דיוידשילד מציעה פתרון מושלם, נוח ויעיל לכל אותן חברות וארגונים המספקים לעובדיהם עבודה בחו״ל, פתרון שימנע מכל אותם אנשים להתמודד עם הנושא הרפואי בעצמם. למעשה, השוק הישראלי מפותח בכל כך הרבה תחומים ויש לא מעט חברות במשק הישראלי שפועלות בחו״ל בין אם בתחום ההייטק, החקלאות, ייעוץ כלכלי ועוד. כשאתם בתור ארגון, מייצגים את העובדים שלכם בכבוד ומעניקים להם את הזכות לקבל ביטוח רפואי המכסה אותם מכל הבחינות, אתם מבטיחים את שלומם ומאפשרים להם ליצור קשר ישיר עם חברת הביטוח בארץ, מה שמעניק לכל אותם עובדים ובני משפחתם שקט נפשי.

 

ביטוח רפואי לעסקים למטרות רילוקיישן יתרונותביטוח רפואי לעסקים ולחברות

  • סודיות מובטחת- בכך שאתם דואגים לעובד שלכם מבחינה רפואית, אין זה אומר שסודיותו נפגעת. ההתנהלות

    עצמה נעשית ישירות מול העובד, מבלי שאתם לוקחים חלק בתהליך, מה שמבטיח סודיות כלפי העובד, המאפשרת לו להיות פתוח עם חברת הביטוח ולהרגיש בטוח.

  • כיסוי מקיף בכל מקום בעולם – כאמור, אין זה משנה לאן העובד ומשפחתו נוסעים, הפוליסה של דיוידשילד מבטיחה לעובד ולמשפחתו כיסוי רפואי מקיף אשר יותאם באופן מלא לצורכי העובד ובני משפחתו.
  • שירות בזמן ביקורים בארץ- הפוליסה תקפה גם לזמנים בהם העובד ובני משפחתו באים לביקור בארץ, לכן אין צורך להתעסק עם מעברים של פוליסות בכל ביקור מחדש, בשונה מחברות ביטוח אחרות.
  • שירות זמין בעברית – חברת דיוידשילס מספקת לכל לקוחותיה שירות אנושי זמין 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, מכל מקום בעולם. תוכלו לשאול שאלות בעברית והצוות של החברה ישמח לעזור לכם לאתר את המרכז הרפואי הקרוב אליכם ולסייע לכם בכל שאלה או בקשה.
  • תחושת ביטחון- לחברת דיוידשילד ניסיון רב בהפקת פוליסות לצורכי רילוקיישן מסוגים שונים. כשאתם טסים למקום זר, הנושא הרפואי חייב להיות מטופל באופן המקיף והאיכותי ביותר, כך תוכלו לחוש ביטחון ולהיות בטוחים שדואגים לכם לכל הצרכים שלכם ושל בני המשפחה שלכם בפן הרפואי.

 

ביטוח רפואי לעסקים בחסות דיוידשילד מעניק לכם זכאות לבדיקות, חיסונים, ביקורים אצל רופאי משפחה עבורכם ועבור כל המשפחה, ביקורים אצל רופא מומחה וטיפול במקרים רפואיים מורכבים או דחופים.